Чи потрібен Христові піар?  RSS 2.0

Чи потрібен Христові піар?

Розсилка про книгу "Церква і медіа. Сім кроків до порозуміння"

Ви - священник, якого несподівано заскочили журналісти і вимагають коментар щодо свіжого скандалу у вашій Церкві, про який ви самі дізналися хвилину тому. 

Ви розповідаєте підліткам про кохання, секс і шлюб із позицій вашої Церкви, а на вас поглядають як на мракобіса. 

Ваша парафія завела собі сайт, але його відвідують лише спамери й тролі, та й ті вряди-годи. 

Ви опублікували статтю про важливі духовні речі, а вас критикують за нудне моралізаторство. 

Чи потребують піару Христос та Його істина? Аби стати ближчою та зрозумілішою людям, особливо невоцерковленим, Церкві не обійтися без співпраці зі ЗМІ. Проте співпраця вдається не завжди, зате має місце взаємне побоювання. Журналістам потрібно, аби месидж був чітким, захоплював і привертав увагу. А Церкві необхідно говорити про вічне, неприємне, незручне й нерідко досить специфічне. Як знайти спільну мову? 

Відповідають на ці питання автори нової книжки "Церква і медіа. 7 кроків до порозуміння"

Вони доводять, що використання піар-технологій у церковній діяльності не має нічого спільного з пропагандою та окозамилюванням, натомість допомагає побудувати місток між Церквою й суспільством через медіаканали. І навчають, як саме. 

Як звертатися до різної аудиторії, як виступати в різних видах ЗМІ, як провести прес-конференцію або інформаційну кампанію, як говорити, щоб вас почули? 

Про все це у книжці написано, дуже жваво й життєво, з численними прикладами, конкретними порадами та інструментами. Цікаво буде всім, церковним діячам, журналістам, які пишуть про релігійні справи, атакож тим , хто бажає зазирнути за лаштунки медіакухні та повсякденного церковного життя.

Алина Кокошко

Рекомендуемые товары

67.00 грн.

Рекомендуемые прочитать

Мимесис, логос, три француза
Можно ли понять умом Россию?

(пусто)
 

+38(068)231-67-99
info@platoscave.com.ua

Подпишитесь и получите подарок© Архе .